Internet Tamamen Nasıl Kesilir? Sonra Ne Olur?

A.Hakan Ekizer

1978 Doğumlu, Polis Akademisi 2000 mezunu. Bilişim Suçları, Adli Bilişim(Digital Forensics), Bilişim Güvenliği ve Adli Teknik Takip Teknolojileri (Lawful Interception Techs.) konusunda uzman Emniyet Müdürü. ACE, EnCe, CCE, CHFI, CEH, Security+, Linux+, Network+ ve PMP Sertifikalı. Yazılım Geliştirme alanında tecrübe sahibi. Linux, BSD, Mac OSx aşığı MS-Windows zorunlu kullanıcısı. Amatör fotoğrafçı ve motosiklet tutkunu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. Erkan dedi ki:

  Keyifli, sürükleyici ve düşünülmesi gereken noktaları içeriyor. Ciddi emek harcanmış bir yazı. Ellerinize sağlık.

  Benimde kafamı sizin yazdıklarınıza benzer konular kurcalamıyor değil. Bir kaç hafta öncede şöyle bir makale yayımladım. Devamınıda düşünüyorum. http://www.techinside.com/ne-olacak-bu-internetin-gelecegi/

  Yazdığınız makale kesinlikle birçok makalenin/konununda başlangıcı gibi görünüyor. Devamını bekliyoruz.

  İyi çalışmalar.

  • A.Hakan Ekizer dedi ki:

   Erkan Bey, yorumunuz için teşekkür ederim. Sizin makalenizi okudum ve aynı şekilde çok beğendim. Siteniz oldukça güzel. İşim sebebiyle ben şahsi siteme pek fazla yazacak zaman bulamıyorum ancak sizin sitenizi hemen bookmark’a attım ki onsuz yaşayamadığımız nette takip edebileyim.
   Mutlu Yıllar.

   • Erkan dedi ki:

    Makaleyi beğenmenize çok sevindim Hakan Bey. TechInside benimde sürekli takip ettiğim bir portal. Bilişim alanında özgün ve kaliteli makalelere yer veren ve takip etmekten keyif alabileceğiniz sayılı portallardan biridir.

    Sizede mutlu yıllar dilerim.

 2. A.Hakan Ekizer dedi ki:

  Yani Böyle bir şey olmayacağına göre taş devrine dönmeyeceğiz 🙂

 3. mümin dedi ki:

  Dediğiniz sistem benzin almamıza mani ise tüp de alamayız. O yüzden çayı ateşte pişiririz. Yazıdan çıkan sonucu ise eskilerin ateşi nasıl yaktığını öğrenmemiz gerekliliği olarak özetleyebiliriz. Esen kalın.